Firmast

mortgage_finance_london (Firmast)

Tere tulemast Eurest Fund Group OÜ kodulehele !

Eurest Fund Group on finantsasutus, mille põhitegevuseks on kinnisvara investeeringud ning investeeringute alased nõustamisteenused. Lisaks pakub Eurest Fund Group paindlikel tingimustel finantsabi juriidilistele ja eraisikutele. Meie eesmärgiks on pakkuda kiiret, lihtsat ning paindlikku teenust, tulles vastu klientide soovidele ja eesmärkidele.

Asjaolu, et kinnisvara investeeringud on enamlevinud investeerimise meetodeid nii eraisikute kui ka ettevõtete jaoks, on üldtuntud tõde. Oluline on, et osataks riske maandada. Riskide maandamiseks tuleb teha aga tarku valikuid kaasates selleks asjatundjaid.

OÜ Eurest Fund Group asutati 2008. aastal, kui Eesti kinnisvaraturul toimus seisak ning seoses pankade ülikonservatiivseks muutunud laenupoliitikaga olid vähenenud investeeringud kinnisvarasse ning ettevõtted ei saanud loota enam pangalaenude abil laienemisplaanidele. Kuna sellel ajal oli pangalaenu saamine äärmiselt raske, siis muutus kiiresti soodsaks ka Eesti kinnisvara, mis ühtlasi tähendas julgematele ka selle muutumist heaks investeerimisvõimaluseks. Eurest Fund Group’i Eesti turule tulemise lahenduseks olid laialdased kinnisvarainvesteeringud ning kinnisvara tagatisel finantsabi andmine juriidilistele ja eraisikutele. Eurest Fund Group’i loojad on põhjaliku kinnisvara- ja finantsalase taustaga inimesed kes usuvad, et Eesti kinnisvara on endiselt väärtuslik vara. Meie eesmärk on tõusta kinnisvaraga seotud investeeringute valdkonnas arvestatavaks tegijaks Eestis.

Meie finants- ja kinnisvaraalane kompetents annab meile võimaluse olla nii era- kui äriklientidele usaldusväärseks partneriks investeerimisküsimustes. Eurest Fund Group on kindel koht investorile, kes ei taha piirduda pankade hoiuse intressiga. Läbi efektiivsete finantsinstrumentide saame pakkuda kõrge tootlusega investeerimisvõimalusi.

Head investeerimist ja koostööd soovides,
Teie Eurest Fund Group